GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-11-2021 23:06   Güncelleme : 09-11-2021 12:47

ADD’den Baro Başkanı Av. Bilal Doğan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adıyaman Şube Başkanı Aslan Palalı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Adıyaman Baro Başkanlığına seçilen Av. Bilal Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ADD’den Baro Başkanı Av. Bilal Doğan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Ziyarette hukukun üstünlüğüne dikkat çeken ADD Adıyaman Şube Başkanı Aslan Palalı, Baro Başkanı olan Av. Bilal Doğan ile birlikte daha aktif bir baronun olacağını söyledi.

“İlimiz ve hukuk camiası adına Av. Bilal Doğan’ı ve yönetimini kutluyorum”

Baro Başkanı Av. Bilal Doğan’ı ve yönetimini kutlayan Başkan Aslan Palalı; “Yakın bir tarihte ilimizde baro seçimleri gerçekleşti. Baro seçimlerinde farklı gruplar yarıştılar. İlimiz adına çok önem taşıyan bu seçimleri bizlerde bir sivil toplum örgütü olarak yakından takip ettik. Gerçekleşen seçimler sonrasında hukukçuların desteğiyle Av. Bilal Doğan, Adıyaman Barosu’nun başkanlığına seçildi. Aynı zamanda başkan Av. Bilal Doğan’ın yönetiminde yer alan bütün hukukçuları da yakından tanıyorum. Yeni baro yönetimiyle birlikte daha aktif bir baro başkanlığı yapılacağına eminiz. Çünkü geçmiş dönemlerde aynı partiden olmaktan büyük bir onur duyduğum Av. Bilal Doğan ve yönetimi Adıyaman adına çok önemli çalışmalar yapmıştı. Aynı şekilde bu çalışmaların baro içerisinde gerçekleşeceğini düşünüyorum. İlimiz ve hukuk camiası adına Av. Bilal Doğan’ı ve yönetimini kutluyorum” dedi.

“Bizleri bugün ziyarete gelen ADD ailesine de çok teşekkür ederim”

Aslan Palalı başkanlığındaki ADD ailesinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Baro Başkanı Bilal Doğan ise, “Adıyaman Baro Başkanlığı gibi önemli bir görevi bizlere layık gören bütün hukukçularımıza çok teşekkür ederim. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana hem sivil toplum örgütlerimizden hem de hukuk camiamızdan baromuza yoğun bir şekilde ziyaretler gerçekleşmekte. Yönetimimizle birlikte alışılmışın dışında bir dizi çalışmalar yapmayı düşüyoruz. Çok güçlü bir yönetime sahip olduğumuz için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizleri bugün ziyarete gelen ADD ailesine de çok teşekkür ederim. Aslan Palalı başkan ile uzun yıllardan bu yana tanışmaktayız. Aslan Palalı başkanın ve yönetiminin bu nazik ziyaretlerinden sonra baromuz adına şahsıma hediye ettikleri ülkemizin kurucusu olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün üzerinde bulunduğu tablodan dolayı ADD ailesine çok teşekkür ederim” dedi.

Haber: Ömer Karakuş