SAĞLIK
Giriş Tarihi : 19-07-2021 03:01   Güncelleme : 04-08-2021 02:16

Adıyaman Park AVM’de Yerinde Aşı Uygulaması Başladı

İl Sağlık Müdürlüğü ile Adıyaman Park AVM yetkilileri arasında yapılan çalışma kapsamında AVM içerisinde Covid 19 aşı merkezi açıldı.

Adıyaman Park AVM’de Yerinde Aşı Uygulaması Başladı

 

Covid 19 virüsü ile mücadele kapsamında Adıyaman Park AVM içerisinde açılan aşı merkezinde günde 250 ila 300 kişiye aşı yapılıyor. Doktor ve hemşireler gözetiminde yapılan aşılarla Covid 19 virüsü ile mücadele ediliyor.

“Bu hizmeti 2 ay boyunca Adıyaman Park AVM içerisinde vermeye devam edeceğiz”

İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri ile yapmış oldukları çalışma kapsamında vatandaşların aşılarının olması için yer tahsisinde bulunduklarını söyleyen Adıyaman Park AVM Genel Müdürü Mehmet Kaplan; “Halkımızın sağlığı için ülke genelinde Sağlık Bakanlığı’nın başlatmış olduğu aşı seferberliğine bizlerde katkıda bulunmak istedik. Adıyaman Park AVM içerisinde bir yer oluşturarak İl Sağlık Müdürlüğümüze tahsis ettik. Modern ve nezih bir ortamda vatandaşlarımız aşılarını yaparken, bizlerde böylesine önemli bir projenin destekçisi olduğumuz için oldukça mutluyuz. Ücret talep etmeden Sağlık İl Müdürlüğü yetkililerine vermiş olduğumuz yerde günde 250 ila 300 kişi aşı oluyor. Aynı zamanda aşılar doktor ve hemşire kontrolünde olmaktadır. AVM’mize ziyaret eden vatandaşlarımız aşılarının olduktan sonra alışverişlerini yapıyorlar. Halkımız AVM’mizi ziyaret ettiğinde verilen bu hizmeti gördüğü vakit hem kurumumuza hem de İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerine teşekkür ediyor. Halkımıza bu hizmeti 2 ay boyunca Adıyaman Park AVM içerisinde vermeye devam edeceğiz. İnsanlarımızın sağlığı her şeyden önce gelmektedir. Bu sebeple insanlarımız Sağlık Bakanlığı yetkililerinin her açıklamasını önemsemeli ve aşı konusunda açıklamalara riayet etmelidir. Aşılarını yapmak isteyen vatandaşlarımız önceden randevu almadan doğrudan TC numarası ile Adıyaman Park AVM içerisindeki sağlık merkezinde aşılarını olabilirler” dedi.

Haber: Ömer Karakuş