EĞİTİM
Giriş Tarihi : 31-10-2021 01:51   Güncelleme : 08-11-2021 00:38

ADYÜ Öğrencileri Uçurtma Şenliğinde Buluştu

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şubesi’nin “Nesl-İ Şahane” projesi kapsamında Adıyaman Üniversitesi (ADYÜ) Genç Yeşilay Topluluğu tarafından uçurtma şenliği düzenlendi.

ADYÜ Öğrencileri Uçurtma Şenliğinde Buluştu

Adıyaman Seyir Tepesi’nde düzenlenen ve ADYÜ Genç Yeşilay Topluluğu gönüllüleri ve Üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdikleri etkinliğe ADYÜ Genç Yeşilay Topluluğu Akademik Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Hande İnan, Topluluk Başkanı Esranur Fındık, Üniversite akademik ve idari çalışanları ile topluluk üyeleri katıldı.

Etkinlik alanında, Yeşilay Adıyaman Şubesi tarafından temin edilen 350 uçurtmanın bir anda gökyüzüne yükselmesiyle birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı.

ADYÜ Genç Yeşilay Topluluğu Başkanı Fındık, topluluk üyelerinin güzel ve eğlenceli bir etkinlikte bir arada olmasından büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Fındık,” Bugün Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şubesi’nin “Nesl-İ Şahane” projesi kapsamında Adıyaman Üniversitesi Genç Yeşilay Topluluğu olarak uçurtma şenliği düzenledik. Arkadaşlarımızla birlikte çok eğlenceli bir gün geçirdik. Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.” dedi.