YEREL
Giriş Tarihi : 12-10-2023 23:43   Güncelleme : 12-11-2023 00:37

AGD ve Cansuyu Depremzedelere Yardımları Ulaştırıyor

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Cansuyu Derneği Adıyaman şube başkanlıkları ilimizde depremzede aileleri ziyaret ederek, çocukların ihtiyaçlarını ailelere ulaştırdı.

AGD ve Cansuyu Depremzedelere Yardımları Ulaştırıyor

Depremin ilk gününden bu yana sürekli olarak sahada çalışmalar yapan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ve Cansuyu Derneği yetkilileri gece gündüz demeden yardım çalışmalarına devam ediyor.

Adıyaman ilimizde yapmış oldukları çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Adıyaman Şube Başkanı Mehmet Gezici, “Asrin felaketi olarak bilinin 6 Şubat depremini yaşayan bir il olarak çok acı günleri geride bıraktık. Bizler AGD ve Cansuyu Derneği olarak depremin ilk gününden bu yana depremzedelerimizin yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Yönetim kurulumuzla ve gönüllülerimizle birlikte ailelerimizin temel ihtiyaçlarını ulaştırdık. Aynı zamanda il dışından Adıyaman’da gelen AGD ve Cansuyu Derneği yetkilileri ve gönüllüleriyle birlikte sürekli olarak sahada çalışmalarımızı sürdürdük. Bugün de çocuklara yönelik yardım çalışmalarımızla yardımlarımızı ailelere ulaştırdık. Bu çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam edecektir. Bizler köprü vazifesini görmekteyiz. Bu yardımların bizlere ulaşmasında emeği olan bütün hayırseverlerimize çok teşekkür ederiz” dedi.

Haber: Ömer Karakuş

Ömer KarakuşÖmer Karakuş