EĞİTİM
Giriş Tarihi : 05-06-2021 15:19   Güncelleme : 14-06-2021 02:35

Ahmet Alagöz’den Besni İlçesine Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" Etkinleri için Besni İlçelerimizi ziyaret etti.

Ahmet Alagöz’den Besni İlçesine Ziyaret

 

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" etkinlikleri kapsamında Besni İlçesinde düzenlenen etkinliklere katıldı.

Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelinde Haziran ayının ilk haftasında kutlanmasına karar verilen "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" kapsamında İlki Adıyaman Merkez Halk Eğitim Müdürlüğü organizesinde açılan serginin devamında Besni Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce hazırlanan el sanatları ürünlerinin yer aldığı serginin olduğu etkinliklerle kutlandı.

Etkinliğin, el emeği göz nuru ürünlerin vatandaşlarımızın beğenisine sunulması için bir fırsat olacağına değinen İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, " Bu yıl gerçekleştirilecek olan Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinliklerine tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Yaklaşık bir yıldır kursiyerlerimiz ve usta öğreticilerimiz tarafından üretilen ürünler etkinlikler kapsamında açılacak sergi ile halkımızın beğenisine sunulacaktır. Etkinliğin hayırlı ve başarılı olmasını temenni ediyorum" dedi.