GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-12-2020 01:01   Güncelleme : 21-12-2020 02:23

Başkan Zeki Dişkaya Güven Tazeledi

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) başkanlık seçimine tek liste halinde giren Zeki Dişkaya, üyelerin güvenoyu ile tekrardan başkanlığa seçildi.

Başkan Zeki Dişkaya Güven Tazeledi

 

AGC’nin olağan genel kurulu pandemi kurallarına uygun olarak yapıldığı gibi üyelerin tam desteğini alan Zeki Dişkaya güven tazeledi.

“AGC olarak ilimize birçok kazanımlar kazandırdık”

Başkanlığa yeniden seçilen Dişkaya yapmış olduğu açıklamada; “Pandemi kurallarına göre olağan genel kurulumuzu yaptık. Allah’ın izniyle görevimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bizlere destek veren üyelerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Olağan genel kurulumuzda yeni görev alan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) olarak ilimize birçok kazanımlar kazandırdık. Yaptığımız bu kazanımlarla sınırlı kalmayacağız. Allah’ın izniyle hep birlikte ilimize hizmet etmenin onurunu, gururunu yaşayacağız. Bizler basın mensupları olarak halkın sesi olmaya devam edeceğiz. Basının olmadığı bir yerde hizmetin vatandaşa ulaşması mümkün değildir. Çünkü basın halk ile yetkililer arasında köprü vazifesini yerine getirmektir. Eğer bugün Adıyaman’a yatırım yapılmışsa bunda basının emeği vardır. İlimize kazandırılan sağlık ve eğitim komplekslerinin yanı sıra ulaşım alanında yapılan yatırımlarda da basının emeği unutulmamalıdır. Adıyaman’ımıza üniversitenin, sağlık alanında hizmet veren çağrı merkezinin ilimize kazandırılması konusunda da basının yoğun bir çabası olmuştu. Yapılan haberler sonrasında yetkililer bu hizmetlerin Adıyaman’a yapılması konusunda karar vermişlerdi. Bu gibi birçok konuda basın halkın sesi ve öncüsü olmuştur. Basının görevi her zaman halkla bürokrasinin buluşmasında etkin rol oynamaktır. AGC olarak Adıyaman’ımıza hizmetin gelmesi için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Haber: Ömer Karakuş