YEREL
Giriş Tarihi : 10-10-2021 00:22   Güncelleme : 17-10-2021 00:54

Çocuklara Palyaço Sürprizi

Adıyaman’da Sümerevler Mahallesi’nde bulunan Anadolu Işık Sitesi sakinlerinin çocukları kendileri için hazırlanan palyaço ve çizgi film karakteri sürpriziyle dolasıya eğlendi.

Çocuklara Palyaço Sürprizi

Bir yıla aşkın bir süredir çocukların eğlenceye ihtiyacı duyduğunu düşünen Anadolu Işık sitesi yöneticisi Müslüm Başdoğan, sitesindeki çocuklara sürpriz yaptı. Bir yıla aşkın bir süredir site dışına çıkmayan çocuklar, sitelerinin içerisine gelen palyaço ve çizgi film karakterleriyle oyun oynadı.

Anadolu Işık sitesinde yaşayan çocuklar için yaptığı sürpriz hakkında gazetemize açıklamada bulunan site yöneticisi Müslüm Başdoğan, “Bir yıldan fazla bir süredir devam eden bir pandemi süreci var. Bu süreçle birlikte çocuklarımız dışarıya çıkamadıkları için çok sıkıldılar. Bizler aileler olarak çocuklarımızın sağlığı için onları hiçbir yere bırakmadık. 1 yıldan daha fazla bir süredir evlerinden çıkmayan çocukların bunaldığını hissederek onlara bir sürpriz yaptım. Yapmış olduğum sürprizle birlikte çocuklar palyaço ve çizgi film karakterleriyle doyasıyla eğlendiler. Çocukların o mutluluğu her şeye bedeldir. Çocukların sevindiğini görmek her anne ve babanın istediğidir. Bende bir baba olarak yapmış olduğum etkinlikle hem çocuklarımı hem de sitedeki çocukları sevdirdim. Çocukların o sevinçleri gerçekten de görülmeye değer. İnşallah bu gibi etkinlikleri site içerisinde yapmaya devam edeceğim. Adıyaman’da belki de site yöneticilerinin pek fazla yapmadığı etkinlikleri kendi sitemiz içerisinde yapmayı düşünüyorum. Normal hayatta da çok aktif bir yapıya sahip olduğum için sürekli olarak hareket halindeyimdir. Çalıştığım devlet kurumunda nasıl yoğun bir şekilde çalışıyorsam sitemizin içerisinde de aynı şekilde çalışmayı seviyorum. Sitem içerisindeki çocukların mutluluklarının günlerce süreceği bir etkinliğe imza attığım için kendimi çok mutlu hissediyorum. Çünkü çocukların mutlulukları gerçekten de görülmeye değer bir mutluluktur. Bu sebeple her yöneticinin bu gibi etkinlikleri yapmasını tavsiye ederim” dedi.

Çocukları için sürpriz yapılan site sakinleri ise yöneticileri Müslüm Başdoğan’a düzenlediği etkinlikten dolayı teşekkür ederek, “Gerçekten çocuklarımız 1 yıla aşkın bir süredir bunaldılar. Çocuklarımız sokağa pek fazla çıkamadığı için zamanını internet başsında geçiriyorlar. Bu durumdan aileler olarak çok rahatsızız. Ancak site yöneticimiz Müslüm Başdoğan’ın çocuklarımız için düşündüğü bu etkinlik çocuklarımız için bir jest oldu. Müslüm Bağdoğan’a bu etkinliğinden dolayı site sakinleri olarak teşekkür ederiz” dediler.

Haber: Fatma Karakuş