YEREL
Giriş Tarihi : 08-05-2022 20:48   Güncelleme : 08-05-2022 22:04

Gazete Yöneticilerinden İletişim Başkanlığı Bölge Müdürlüğüne Ziyaret

Adıyaman’da Haber Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ömer Karakuş, Gazete Yaman imtiyaz sahibi Yılmaz Çoban ve Adıyaman’da Halkın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel’i makamında ziyaret etti.

Gazete Yöneticilerinden İletişim Başkanlığı Bölge Müdürlüğüne Ziyaret

Gerçekleşen ziyarette gazete yöneticileri son çıkan mevzuatlar hakkında İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel’den bilgi alırken, yaptıkları haberlerle Adıyaman’da kamuoyunu bilgilendirdiklerini bildirdiklerini söyledi.

Adıyaman’da yayın yapan Adıyaman’da Haber Gazetesi, Gazete Yaman ve Adıyaman’da Halkın Sesi Gazetesi yöneticilerinin ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Erdoğan Güvel, “Adıyaman basımızın bugün kurumumuza yapmış oldukları ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Kurum olarak her zaman basınımızı ziyaret ederek onların sorunlarını dinliyoruz. Belirli zamanlarda çevre illerimizdeki basın yayın organlarını ziyaret ederek son mevzuat değişikliğinde veya çıkan bir bilgilendirmede gazetecileri bilgilendiriyoruz. Bugün de kurumumuzu ziyarete gelen Adıyaman’da yayın yapan gazetecilerimizin yetkililerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ömer Karakuş ise Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü’ne yapmış oldukları ziyaret hakkında açıklamada bulunarak; “Adıyaman’da yayın yapan üç ayrı gazetenin yetkilileri olarak İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürümüz Sayın Erdoğan Güvel’i makamında ziyaret ettik. Sayın Erdoğan Güvel müdürümüz ile devamlı görüşmelerimiz oluyor. Sayın müdürümüz Erdoğan Güvel’de sürekli olarak basın yayın kuruluşlarını arıyor. Bizlerin bir sorunu olduğunda anında bizlere gerekli bilgileri veriyor. Geçen aylarda kurularımızı ziyarete gelen sayın müdürümüz Erdoğan Güvel’e iade-i ziyarette bulunduk. Hem kendisine hem de kurum çalışanlarına bizlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.

Gazete Yaman imtiyaz sahibi Yılmaz Çoban ve Adıyaman’da Halkın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş’ta, İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel’in misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Haber: Fatma Karakuş