KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 19-07-2021 02:46   Güncelleme : 04-08-2021 02:14

Grup RAVZA Yeni Klibiyle Sevenleriyle Buluştu

2007 yılında Adıyaman’da sanat hayatlarına başlayan Grup Ravza yeni klip çalışması ile sevenleri tarafından büyük beğeni aldı. Adıyaman tarihi ve otantik mekanlarının kullanıldığı klipte ilin tanıtımına katkı sunuldu.

Grup RAVZA Yeni Klibiyle Sevenleriyle Buluştu

 

Sanat hayatlarına başladıkları ilk günden bu yana Adıyaman ilinin tanıtımına katkı sunan Grup RAVZA solistleri, katıldıkları TV programlarının yanı sıra konser etkinlikleriyle dinleyenlerinin gönlünde taht kuruyor.

Adıyaman’dan Türkiye’nin birçok iline giderek konserler veren Grup RAVZA solistleri bu defa ise yeni klip çalışmalarıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Son klip çalışmaları hakkında gazetemize açıklamada bulunan Grup RAVZA solistlerden Yunus Karakuş; “Adıyaman Grup RAVZA olarak albüm ve klip çalışmalarımıza devam ediyoruz. Daha önceden yaptığımız kliplerimize bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Grup RAVZA olarak Adıyaman’daki manevi değerleri elimizden geldiği kadar tanıtmaya çalışıyoruz. Daha önce Hz. Safvan Bin Muattal için yaptığımız iki eser ve klip çalışması dinleyicilerimiz tarafından çok ilgi gördü. Hacı Şükrü Efendi’ye ithafen yaptığımız bir eser ve klip çalışması da vardı. “Götür Beni Medine’ye” adlı güzel bir albüm çalışmamız olmuştu. Şimdi ise Hacı Muhammed Şükrü K.S. Şirazi Tasavvuf İlim Ve Kültür Derneği’nden gelen talep üzerine yeni bir klip çalışmamız oldu. Bu çalışmamız dinleyicilerimiz tarafından çok beğenildi. Grup RAVZA olarak bundan sonraki çalışmalarımızda da Adıyaman’ımızım değerlerini tanıtmaya devam edeceğiz. Grup RAVZA olarak bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olarak bize desteklere olabilirsiniz” dedi.

Haber: Ömer Karakuş