EĞİTİM
Giriş Tarihi : 11-09-2021 12:00   Güncelleme : 23-09-2021 11:32

Hakan Gönen Çalışmaları Yerinde İnceledi

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, il zümre toplantılarında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Hakan Gönen Çalışmaları Yerinde İnceledi

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı her derece ve türdeki resmî ve özel, örgün ve yaygın eğitim kurumlarında eğitim kurulları ve zümrelerin oluşturulmasına yönelik temel ilkeleri, yönetimi, işleyişi ve işlevlerini düzenleyerek eğitim kurumlarının birbirlerini tanımasını, tamamlamasını ve bir bütün oluşturmasını sağlamak amacıyla İl Zümre Toplantıları gerçekleştirilmekte.

Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, Merkez Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesinde yapılan Ortaöğretim İl Zümre Toplantısına katılan öğretmenleri sınıflarında ziyaret etti.

Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralları ve maske kullanımına dikkat edilerek gerçekleştirilen İl Zümre Toplantılarında Hakan Gönen, öğretmenlere, salgın sürecinde yüz yüze eğitime başlanacak olan okullarımızda alınacak tedbirler ve salgın döneminde uzaktan eğitim sürecinde olası eğitim kayıplarının telafisi için yapılması gereken çalışmalar ile ilgili tavsiyelerde bulunarak, öğretmenlerin sorun ve önerilerini dinledi.

İl Zümre Toplantılarında, gündem maddeleri okunarak, bilgilendirmeler yapıldı, sonrasında katılımcılar karşılıklı görüş- öneri paylaşımında bulundu.