GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-12-2021 23:51   Güncelleme : 23-12-2021 02:44

İletişim Başkanlığı Bölge Müdürü Güvel’den Gazetemize Ziyaret

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel, Adıyaman’da Haber Gazetemizi ziyaret etti.

İletişim Başkanlığı Bölge Müdürü Güvel’den Gazetemize Ziyaret

 

Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Ömer Karakuş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel’i karşıladı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa İl Müdürü Güvel’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Ömer Karakuş, “Sayın müdürümüzün gazetemize yapmış olduğu ziyaretten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Bölge Müdürlüğümüz Şanlıurfa ilinde olduğu için Sayın Müdürümüz Erdoğan Güvel, sürekli olarak bizleri aramaktadır. Böylesine değerli bir müdürümüzün bölgemizi temsil etmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Sayın müdürümüz aynı zamanda yıl içerisinde zaman zaman gazetelerimizi ziyaret ederek, yerel basının sorunlarını yerinde dinlemektedir. Yerel basın bir ilin en önemli kurumları arasında yer aldığı için bizlerde Adıyaman’da Haber Gazetesi olarak görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bizlerin her zaman yanında olan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanımız Sayın Fahrettin Altun’a ve Şanlıurfa Bölge Müdürümüz Sayın Erdoğan Güvel’e çok teşekkür ederiz” dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel ise, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürlüğünün faaliyet alanlarına vurgu yaparak basın kuruluşlarının önemli bir görev üstlendiğini dile getirdi.

 Erdoğan Güvel, şehirde yapılan hizmetlerle ilgili olarak basın camiasının sorumluluklarının daha fazla olduğunu hatırlatarak, şehirleri tanıtma noktasında yerel basının var gücüyle çalıştığını, basının vatandaşla kamu hizmeti veren kurumlarının arasında köprü vazifesi teşkil ettiğine dikkat çekti.

Haber: Emine Karakuş