EĞİTİM
Giriş Tarihi : 18-06-2021 00:45   Güncelleme : 18-06-2021 00:45

İmam Hatip Okullarının Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2023 Vizyon Belgesi doğrultusunda, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün 07.06.2021 tarih ve 26088354 sayılı gereği, İmam Hatip Ortaokulları ve Anadolu İmam Hatip Liselerinin, Öğretim programları, Fiziki imkânları, Akademik, Bilimsel, Sanatsal ve Sosyal Kültürel etkinlikler yönünden tanıtım toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz başkanlığında yapıldı.

İmam Hatip Okullarının Tanıtım Toplantısı Yapıldı

 

TOBB Kız Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulunun ev sahipliğinde yapılan toplantıya Din Öğretimi Şubesi Şube Müdürü Selim Karahanlı ve İlimiz Fen ve Sosyal Bilimler Proje İmam Hatip Liselerinin müdürleri katıldı.

Din Öğretimi Şubesi Şube Müdürü Selim Karahanlı, İmam Hatip Okullarımızın tanıtımı ile İlgili çalışmaların etkin ve planlı yürütülmesi için İmam Hatip Okulları tanıtımı il eylem planı kapsamında yapılacak çalışmalar ile Anadolu İmam hatip liseleri ve İmam Hatip ortaokullarının; haftalık ders çizelgeleri, öğretim programları, eğitim içeriği ve program çeşitliliği hakkında açıklamalarda bulundu.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'ün okul müdürlerinin istek ve taleplerini dinlemesi ve iyi dilekleriyle son buldu.