FUTBOL
Giriş Tarihi : 01-06-2022 01:02

Kahta İdmanyurduspor Göz Doldurdu

Altı yıldan bu yana yoğun bir tempo ile başarılara imza atan Kahta İdmanyurduspor Kulübü son günlerde elde ettiği başarılarla hem spor severlerini hem de taraftarlarını sevindi.

Kahta İdmanyurduspor Göz Doldurdu

Futbol severlerin yoğun olarak takip ettiği U16 İl Şampiyonluğu kupasını alan Kahta İdmanyurduspor Kulübü ilklere imza atarak, il genelinde önemli başarılara imza attı.

“Elbette bu başarı sadece bana ait değildir”

U16 İl Şampiyonluğunu elde takımları hakkında açıklamada bulunan Kahta İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ekrem Kılınç, “Bu sezon altı yıldır ektiğimiz fidanlar çok şükür meyve vermeye başladı. Adıyaman genelinde oynan U16 İl Şampiyonluğu sonrasında takımımız hem il şampiyonu oldu hem de bölgemizi temsil etti. Elbette bu başarı sadece bana ait değildir. Bu başarı aynı zamanda kulübün ilk kurucu başkanı olan Mehmet Ali Çetin’e, yıllardır hiçbir ücret almadan, hatta cebinden harcama yapan, bütün zamanını sahada geçiren antrenörümüz Ahmet Karadaş’a, gençler için her zaman bir şeyler yapmaya çalışan ve takım için gecesini gündüzüne katan  Hamza Parlak’a ve Mustafa Atabak’a, sosyal medyada adeta devrim yaratan İsmet Yılmaz’a, bu yıl yönetimimize katılan ve çalışkanlığıyla göz dolduran Ahmet Uluçay’a ve İbrahim Kökpınar’a, zaman konusunda sorunları olmasına rağmen konu gençlik olunca maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Veysi Öztürk’e, söz konusu Kahta ve  bizim çocuklarımız olunca her türlü yardımlarını esirgemeyen, takımın atom karıncası Halil Korkut’a ve daha önceki yıllarda takımımızın yönetiminde yer alan tüm arkadaşlara, gençlerimizi çalıştıran antrenörlerimiz Ramazan Demir’e, Osman Özkan’a, Şehmuz Taş’a,  Barış Solgun’a ve diğer hocalarımıza, Kahta Belediyesine, Kahta Minibüsçüler ve Dolmuşçular Kooperatifine, İlçe Halk Eğitim Müdürlüğüne ve personeline, Kahta Kaymakamlığına, sponsor olan tüm iş insanlarımıza, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mustafa Çiçek’e, basınımızın güzide temsilcilerine,  saha çalışanlarımıza, eski ve yeni futbolcularımıza, futbolcularımızın ailelerine aittir. Bu başarıya katkısı olan, yanımızda olan, bize destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bu değerli insanlarımızla ve kurumlarımızla birlikte bizim de çorbadaki tuz misali katkımız olmuşsak ne mutlu bizlere” dedi.

Haber: Ramazan Alagöz

Ömer KarakuşÖmer Karakuş