EĞİTİM
Giriş Tarihi : 22-01-2023 01:13   Güncelleme : 02-02-2023 00:58

Kendi İmkanlarıyla Kesmetepe’de İngilizce Sınıfı Açtı

Kesmetepe Ortaokulu'nda İngilizce öğretmeni olarak görev yapan Leman Neslihan Arslan, çocukların İngilizce öğrenme konusunda becerilerinin ve başarılarının artması için kendi imkanlarıyla bilgisayar, projeksiyon cihazı, hoparlör seti ve gerekli diğer ekipmanları alarak İngilizce sınıfı açtı.

Kendi İmkanlarıyla Kesmetepe’de İngilizce Sınıfı Açtı

Sınıfın açılışına İlçe Kaymakamı Çağlar Partal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Açtığı İngilizce sınıfı hakkında bulunan öğretmen Leman Neslihan Arslan; “Bir çocuğun hayatını kurtarmak bir ailenin hayatını kurtarmak cümlesiyle başladım ilk görevime. Çocuklarım İngilizceyi duymuyor, görmüyordu ve bundan dolayı İngilizce konusunda yetersiz kalıyorlardı. Ben de okul yönetiminden bir sınıf isteyerek o sınıfı kendi imkanlarım ve arkadaşlarımın yardımıyla İngilizce sınıfı haline getirdim. Öncelikle sınıfımızın açılışını yapan Sayın Kaymakamımız Çağlar Partal beyefendiye, Besni Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Demirel beyefendiye ve desteklerini esirgemeyen bütün arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum, her şey öğretebilmek için” dedi.

Kaynak: www.besniekspres.com

 

Ömer KarakuşÖmer Karakuş