YEREL
Giriş Tarihi : 21-08-2023 15:07   Güncelleme : 03-09-2023 19:12

KÖYDES Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Adıyaman merkez ve ilçeler bazında yürütülen yatırım ve hizmetlerle 2023 yılında KÖYDES Projeleri kapsamında Adıyaman’a tahsis edilen ödenekle il ve ilçeler bazında kırsal kesime yönelik hayata geçirilen yatırım ve projelerin değerlendirildiği KÖYDES Değerlendirme Toplantısı Vali Dr. Osman Varol başkanlığında yapıldı.

KÖYDES Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcısı Nurbaki Yalçın, İlçe Kaymakamları, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sami Işık katıldı. 
Gerçekleşen toplantıda, KÖYDES projesi kapsamında kırsal kesime yönelik hayata geçirilen projelerin sunumu yapıldı. Sunumda, 2023 yılı yatırım programı kapsamında köylerin alt yapı hizmetlerinde kullanmak üzere KÖYDES programı çerçevesinde Adıyaman’a tahsis edilen ödenekle hayata geçirilecek hizmetler değerlendirildi. 
Vali Varol, KÖYDES Projesi kapsamında yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda ayrıca, ilçe Kaymakamlarından vatandaşların huzuruna ve refahına yönelik sunulan kamu hizmetleri ile ilçelerde yapımı devam eden yatırımlar ve yürütülen diğer hizmetler hakkında bilgi aldı.
Toplantı, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.

Ömer KarakuşÖmer Karakuş