YEREL
Giriş Tarihi : 13-05-2022 00:42   Güncelleme : 15-05-2022 17:08

Minik Öğrencilerden İl Müftülüğüne Ziyaret

Adıyaman’da hizmet veren Yumurcak Kreş yöneticileri öğrencileriyle birlikte İl Müftüsü Mehmet Taşcı’yı ziyaret etti. Kreş öğrencileri ziyarette merak ettikleri konuları İl Müftüsü Mehmet Taşcı’ya yönetti.

Minik Öğrencilerden İl Müftülüğüne Ziyaret

İl Müftüsü Mehmet Taşcı’ya gül takdim eden çocuklar daha sonra Taşçı’yla sohbet ederken, Yumurcak Kreş Müdiresi Zahide Kıraç ve kreş yöneticileri de öğrencilere eşlik etti.

Öğrencilerin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren İl Müftüsü Mehmet Taşcı, “Adıyaman ilimizde bulunan Yumurcak Kreş’te eğitim gören öğrencilerimiz İl Müftülüğümüzü ziyaret ettiler. Öğrencilerin bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı kreş yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Bizleri ziyaret eden öğrencilerimiz arasında bizlere sorular yönelten öğrencilerde oldu. Çocukların sorularını yanıtladığımız gibi onları kurumumuzu gezdirdik. Kurumumuzu ziyaret eden öğrencilere okul hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

İl Müftülüğüne yapmış oldukları ziyaretten dolayı gazetemize açıklamada bulunan Yumurcak Kreş Müdiresi Zahide Kıraç ise; “Kreşimizde eğitim gören öğrencilerimizi yıl içinde farklı kurumlara götürüyoruz. Bu ziyaretlerde öğrencilerimiz farklı alanlarda hizmet veren kurum yetkilileriyle sohbet etme fırsatını elde ediyorlar. Aynı zamanda bu ziyaretler esnasında öğrencilerimiz merak ettikleri soruları kurum yetkililerine soruyorlar. Bugün de kurum ziyaretleri kapsamında İl Müftümüz Sayın Mehmet Taşçı’yı ziyaret ettik. Ziyarette öğrenciliğimiz Sayın Müftümüz Mehmet Taşçı’ya merak ettikleri soruları yönetti. Öğrencilerimizle yapmış olduğumuz bu ziyaretimizde öğrencilerimizin sevinçleri görülmeye değerdi. Kurum çalışanlarıyla birlikte Yumurcak Kreş yöneticilerine ve öğrencilerine zaman ayıran İl Müftümüz Sayın Mehmet Taşçı’ya çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

Haber: Fatma Karakuş