EĞİTİM
Giriş Tarihi : 24-08-2021 23:39   Güncelleme : 23-09-2021 10:32

Online Veli Toplantısı Yapıldı

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, "Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen'le Çevrimiçi Veli Toplantıları" kapsamında yapılan toplantıların sonuncusunu gerçekleştirdi.

Online Veli Toplantısı Yapıldı

Hakan Gönen, "Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen'le Çevrimiçi Veli Toplantıları" kapsamında 16.08.2021 Pazartesi günü başlayan ve hafta boyunca süren çevrimiçi veli toplantıların sonuncusunu gerçekleştirdi.

Bir hafta boyunca her gün süren toplantılarda velilerimizle bir araya gelen Hakan Gönen, 6 Eylül'de başlayacak olan yüz yüze eğitim hazırlıkları, veli, öğretmen ve öğrencilerimizin aşılanma süreci, okullarımızın ve kurumlarımızın salgın döneminde eğitim öğretime hazırlık için aldıkları salgın tedbirleri, kitap okuma alışkanlığı ve okuma kültürünün arttırılmasının önemi, çocuklarımızla sağlıklı iletişimin önemi ve gerekliliği, eğitim süreçlerinin iyileştirilmesi yönünde alınacak tedbirler ve yapılacak projeler, okul - veli işbirliğini sağlayarak eğitimde kalitenin arttırılması gibi konular hakkında bilgilendirme yaptı.

Beş gün süren toplantılara, katılımcı sınırlamasından dolayı 1500 veli katıldı. Katılımcı sınırlamasından dolayı çevrimiçi toplantıya katılamayan velilerimiz için toplantı video izleme sitesi üzerinden de canlı yayınlandı. Veli toplantıları, Gönen'in velilerin sorularını cevaplaması, istek ve temennilerini dinlemesiyle son buldu.