YEREL
Giriş Tarihi : 08-05-2022 21:27

Şehitlerin İsimleri Yazılı Yardım Kolilerini Ailelere Ulaştırdı

Adıyaman’da yaşayan Nazlıcan Uçar adlı öğrenci sosyal sorumluluk çalışması kapsamında Ramazan ayı içerisinde şehit ailelerini ziyaret ederek, hayırsever vatandaşlar tarafından hazırlanan yardım kolilerini şehit ailelerine ulaştırdı.

Şehitlerin İsimleri Yazılı Yardım Kolilerini Ailelere Ulaştırdı

Yapmış olduğu çalışmalarla taktir toplayan Nazlıcan Uçar, Ramazan ayı boyunca şehit ailelerini ziyaret ederek, hem onların hayır duasını aldı, hem de şehitlerin isimleri yazılı yardım kolilerini ailelere ulaştırdı.

Şehit ailelerini ziyaret ederek onlar için hazırlanan yardım kolilerini ailelere teslim ettiği için mutlu olduğunu ifade eden Nazlıcan Uçar¸ “İlimizde yaşayan bireyler olarak sürekli olarak şehit ailelerini ziyaret etmemiz gerekiyor. Çünkü bizler bu vatanı şehitlerimize borçluyuz. Şehit ailelerimizin ailelerine de ne kadar dua etsek azdır. Onlar elleri öpülesi anne ve babalardır. Bizler genç nesiller olarak her zaman şehit ailelerinin yanında olmalıyız. Adıyaman’da yaşayan şehit ailelerini arkadaşlarımla birlikte ziyaret etmekteyim. Yapmış olduğum ziyaretlerde şehit ailelerinin mutlu olduğunu görünce aynı mutluluğu bende yaşıyorum. Allah bana uzun ömürler verdiği müddetçe şehit ailelerimizi ziyaret etmeye devam edeceğim. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayında da şehit ailelerimizi ziyaret ederek hayırsever vatandaşlarımız tarafından hazırlanan yardım kolilerini ailelere ulaştırdım. Bu yardım çalışmasını yaparken ailelerin duasını almak her şeye bedeldi. Rabbim şehit anne ve babalarına uzun ömürler versin. Adıyaman’da yaşayan genç bir öğrenci olarak her zaman şehit ailelerimizin yanında olacağım” dedi.

Şehitlerin aileleri de sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kendilerine yardım kolilerini ulaştıran Nazlıcan Uçar’a teşekkür etti.

Haber: Ömer Karakuş

Ömer KarakuşÖmer Karakuş