YEREL
Giriş Tarihi : 27-12-2022 22:43   Güncelleme : 07-01-2023 02:23

STK’lar Masa Tenisinde Yarıştı

Gül Der’in, organize ettiği dernekler arası masa tenisi turnuvası Bilgi ve Hikmet Vakfı’nın ev sahipliğinde gerçekleşti. Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Adıyaman Şubesi turnuvada dereceye girdi.

STK’lar Masa Tenisinde Yarıştı

Etkinlik Gül Der, Bilgi ve Hikmet Vakfı, Mansur Der, Medeniyet Der, Peygamber Sevdalıları, Davet ve Kardeşlik Vakfı Adıyaman Temsilciliği ve AGD’nin katılımıyla gerçekleşti.

Programda açıklamada bulunan AGD Adıyaman Şube Başkanı Hamza Özer; “AGD ailesi olarak Adıyaman ilimizde hizmet veren sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte bir etkinlik düzenledik. Etkinlikte hem öğrencilerimize hem de gönüllülerimize faydalı olmak adına bir arada olduk. İlimizde hizmet vererek böylesine anlamlı bir program düzenleyen Gül Der, Bilgi ve Hikmet Vakfı, Mansur Der, Medeniyet Der, Peygamber Sevdalıları, Davet ve Kardeşlik Vakfı Adıyaman Temsilciliğine çok teşekkür ediyorum. AGD ailesi olarak da bizler bu etkinlikte yer aldık. Bu gibi etkinliklerin oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. Derneklerimize gelerek çalışmalarımıza katılan üyelerimiz ve gönüllerimiz ile aynı zamanda sportif faaliyetlerde yer almaktayız. Katılmış olduğumuz bu etkinlikte faydalı bir sportif faaliyetin içerisinde yer aldık. Bundan sonra da bu gibi etkinlerde yer alacağız. Bizler AGD ailesi olarak her zaman gençliğin yanında olduk. Bundan sonra da gençliğin yanında olacağız. Tek amacımız gençlerimizin milli ve manevi değerlerine sahip çıkmalarıdır. Bu şiarda yolumuza devam edeceğiz. Bizler gençliğin kötü alışkanlıklardan uzak durarak, devletine ve değerlerine sahip olması gerektiğini düşünerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Katılmış olduğumuz masa tenisi turnuvasında dereceye giren bütün katılımcıları kutlarım” dedi.

Turnuva sonucunda Gül Der yöneticileri ile AGD Adıyaman Şube Başkanı Hamza Özer, tarafından dereceye girenlere plaket ve kitap hediye edildi.

Haber: Şükran Şahin

Ömer KarakuşÖmer Karakuş