GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-01-2021 01:37   Güncelleme : 28-01-2021 23:28

TGC’den Zafer Özdemir Adına Başsağlığı Mesajı

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyelerinden, Sürekli Basın Kartı sahibi Zafer Özdemir 20 Ocak 2021 Çarşamba günü vefat etti.

TGC’den Zafer Özdemir Adına Başsağlığı Mesajı

 

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Zafer Özdemir’in ölümünün ardından bir mesaj yayınladı. Mesajda şu görüşler yer aldı;“Değerli meslektaşımız Zafer Özdemir’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Mesleğimize uzun yıllar başarıyla hizmet veren Özdemir’in ailesinin, dostlarının ve meslektaşlarının acısını paylaşıyor, sabırlar diliyoruz.”

Zafer Özdemir’in cenazesi Cenazesi 21 Ocak 2021 Perşembe günü saat 13.30'da Maltepe Gülsuyu Cemevi’ndeki tören ile namazın ardından Tuzla Aydınlı Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Zafer Özdemir kimdir?

1965 yılında Sivas’ta doğdu. Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans ve doktora çalışması yaptı.  Mesleğe 1986 yılında Günaydın Gazetesi’nde polis muhabiri olarak başladı. Bugün, Sabah ve Anadolu Ajansı’nda çalıştı. TGRT’de muhabirlik yaptı. Beykoz Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışıyordu. “Gelişen Kitle İletişimi ve Reklam” kitabı yayımlandı. İngilizce biliyordu.