YEREL
Giriş Tarihi : 09-11-2021 12:42   Güncelleme : 14-11-2021 21:29

Unkur Akışkanlı Börek’in Şubesi Hizmete Açıldı

Adıyaman’ın damak zevkinin buluştuğu Unkur Akışkanlı Börek siyasi parti temsilcilerinin, kamu kurum yetkililerinin, sivil toplum örgütlerinin ve vatandaşların yoğun katılımıyla hizmete açıldı.

Unkur Akışkanlı Börek’in Şubesi Hizmete Açıldı

 

Adıyaman Valiliği doğu sokağında hizmete açılan Unkur Akışkanlı Börek’te ilimize has katmerlerin yanı sıra birbirinden özel tariflerle hazırlanan börekler müşterilere ikram edildi.

İşletmeci Yalçın Bilen’e ait olan Unkur Akışkanlı Börek’in açılış programına Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Abdullah Bilen, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Gelecek Partisi İl Başkanı Seyfettin Bilen, Siyasetçi ve Mali Müşavir Nazif Atalay, Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ziya Duranay, S.S Yeni Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mustafa Salman, Güney Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Nevzat Başak ve davetliler katıldı.

“4 çeşit börekte ve yöresel katmerde iddialıyız”

İşyerinin açılışında konuşma yapan Unkur Akışkanlı Börek’in Adıyaman temsilcisi işletmeci Yalçın, “Bizler Unkur Akışkanlı Börek olarak yeni tatlar, yeni lezzetler oluşturmak için çalışan genç ve dinamik bir ekibiz. Bizlerin birinci önceliği Türkiye’nin hemen her yerinde Unkur Akışkanlı Börek ismi ile nam salan bu efsane lezzetin en iyisini ve en lezzetlisini Adıyaman’da müşterilerimize sunmaktır. Kaliteden ödün vermeyerek, her geçen gün daha da çok gelişiyor; sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Biz Unkur Akışkanlı Börek ustalarının hamaratlı ellerinden üretilen bu efsane lezzet ile sofralarınızda yer almak için işyerimizi bugün hizmete açtık. Bizler Unkur Akışkanlı Börek olarak 2018 yılının ilk aylarında İstanbul Bahçelievler’de 750 metrekarelik üretim tesisinde, Adana börek üretimi ile başlayan genç ve modern bir markayız. Dinamik kadromuz ile bulunduğumuz sektörde yeni tatlar, yeni konseptler oluşturmak için çalışıyoruz. Adana börek çeşitlerimizin üretiminde kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesinden; üretim aşamasında fabrikamızda çalışan kaliteli usta gücünden asla taviz vermeden, emin adımlarla büyüyerek sektöründe öncü olmaya devam ediyoruz. Günümüzde 2 bin 500 metrekarelik kapalı alanda son teknoloji makine parkuru ve teçhizatlar ile kurulmuş olan firmamızın fabrikasında ISO 9001 ISO 22000 ISO 45001(ohsas) ve helal ürün sertifikalarına sahip olduğumuz üretim kalite belgelerimizin güvencesinde, her biri birbirinden yetenekli börek ve baklava ustalarımızın hamaratlı ellerinden üretilen Adana börek çeşitleri, Türkiye ve dünyanın dört bir köşesine ulaştırıyor. Bugünde Adıyaman Valiliğinin yeni hizmet binasının doğusunda bulunan sokağın içerisinde hizmet vermeye başladık. 4 çeşit börekte ve yöresel katmerde iddialıyız. Aynı zamanda sabah kahvaltısına özel menümüzle de iddialıyız ve müşterilerimizi işyerimize bekliyoruz. Sıcak ve soğuk içeceklerde de Unkur Akışkanlı Börek olarak halkımızın hizmetindeyiz. Adıyaman halkının bu güzel talepleri ve yoğun ilgisi bizleri mutlu etti. Bizlerde bu hizmet sektöründe daha iyisini yapabilmek adına müşterilerimiz için en iyi lezzetleri sunmaya çalışıyoruz. Böreklerimiz şoklu olarak gelmemektedir. Buraya gelen ürünleri günlük olarak müşterilerimize sunuyoruz. Bütün Adıyaman halkını yeni hükümet konağı yanı 1206 sokak no:7 (Foto Sümer yanı) adresimizdeki işyerimize bekliyoruz. Müşterilerimiz 05415430259 nolu hattan bizlere ulaşabilirler. İşyerimizin açılışına katılan bütün davetlilerimize çok teşekkür ederim” dedi.

Yalçın Bilen’in açılış konuşması sonrasında davetliler tarafından Unkur Akışkanlı Börek’in açılış kurdelesi kesildi. Davetliler daha sonrasında usta eller tarafından hazırlanan böreklerin ve katmerlerin tadına bakarak, işyeri sahibi Yalçın Bilen ile personelini kutladı.

Haber: Habibe Uçar