YEREL
Giriş Tarihi : 21-08-2023 15:04

Vali Varol’dan Esnaf Ziyareti

Adıyaman’a atandığı günden bu yana her fırsatta esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek ihtiyaç, talep ve önerilerini dinleyen Valimiz Sayın Dr. Osman Varol, ticari yaşamın temel direği, ilimizin kalkınmasının can damarı olarak görülen esnafımızı ziyaret etti.

Vali Varol’dan Esnaf Ziyareti

Esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet ederek bereketli kazançlar dileyen Valimiz, “Esnafımız şehrimizin ekonomik, refah ve huzur içerisinde yaşamasının teminatıdır. Depremin esnafımız üzerindeki etkilerini minimize etmek ve yaraları sarmak için şehrimizin değişik noktalarında konteyner esnaf çarşılarımızı kurarak, ticari hayata canlılık katmaya çalışıyoruz. Bizler her iş yerini ekonomiyi canlandıran birer ana unsur olarak görüyoruz. Onun için esnafımızın derdini derdimiz biliyoruz. Esnafımız şundan emin olsun ki, kadim şehrimizin ticari hareketliliğini deprem öncesi günlerine döndürmek ve buranın ekonomik ve sosyal kalkınmasını hızlandırmak için gece gündüz demeden çalışma arkadaşlarımızla birlikte yoğun çaba gösteriyoruz” ifadelerini kullandı. 
Şehrimizin esnafına hep birlikte sahip çıkacak ve devlet-millet dayanışmasıyla bugünlerin üstesinden gelerek yaralarımızı hep beraber saracağız.

Ömer KarakuşÖmer Karakuş