SİYASET
Giriş Tarihi : 19-11-2020 23:16   Güncelleme : 01-12-2020 01:39

Yeniden Refah Partisine Yoğun İlgi

Yeniden Refah Partisi Adıyaman İl teşkilatına her gün yeni üyeler katılarak, partinin gücüne güç katıyor.

Yeniden Refah Partisine Yoğun İlgi

 

Kurulduğu günden itibaren toplumun her kesiminden büyük bir teveccühle karşılanan Yeniden Refah Partisi, Türkiye genelinde olduğu gibi, Adıyaman’da da halkın teveccühüne mazhar oluyor.

Öyle ki, her gün yeni üye kayıtları yapılıyor. Her gün büyüyor, her gün geniş kitlelerin ilgi odağı oluyor. En son Adıyaman İl teşkilatına 12 kişinin daha üye olduğuna, Bu sayının kartopu misali günden güne katlanarak çoğaldığına dair bilgi aktarıldı.

Katılımlarla ilgili açıklamada bulunan İl Başkanı İsmail Demir; “Partimiz, kurulmuş olduğu günden beri her gün büyüyor. Sürekli büyüme trendi içindedir. Gün olmuyor ki yeni üye kaydı olmasın. Sadece bugün 12 değerli arkadaşımız üyelik kaydını yaptırdı. Rozetlerini bizzat kendim takarak mutluluklarına ortak oldum. Katılım sağlayan değerli kardeşlerimiz inançlarıyla, enerjileriyle bizlere güç katmaktadırlar. İnşallah bu köklü davamız, muhterem kardeşlerimizin destekleriyle daha da güçlenecektir. Yeni üyelerimize aramıza hoş geldiniz diyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.