YEREL
Giriş Tarihi : 01-10-2022 14:50   Güncelleme : 17-10-2022 16:54

AGD Merkez İlçe Başkanlığına Mehmet Gezici Atandı

AGD Adıyaman Şube Başkanlığına Hamza Özer’in atanmasından sonra Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığına Mehmet Gezici atandı.

AGD Merkez İlçe Başkanlığına Mehmet Gezici Atandı

Yapılan atama programından sonra açıklamada bulunan AGD Adıyaman Şube Başkanı Hamza Özer; “Yeni yönetimimizle birlikte AGD Adıyaman şubesinde görev dağılımını gerçekleştirdik. Bu manada derneğimizin yeni yönetimiyle birlikte birim başkanlarımızı atamış olduk. Adıyaman AGD’nin kalbi hükmünde olan AGD Merkez İlçe Başkanlığına Mehmet Gezici kardeşimiz atanmıştır. Rabbim kendisine ve teşkilatına hayırlı çalışmalar nasip etsin. Adıyaman’da AGD ve MGV ailesi olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Milli Görüş liderimiz merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın gençliğe verdiği önemi aynı şekilde benimseyerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizler Milli Görüş camiası olarak gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı gençler olabilmesi için gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

AGD Adıyaman Merkez İlçe Şube Başkanlığına atanan Mehmet Gezici ise kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini vurgulayarak AGD Adıyaman Şube Başkanı Hamza Özer’e teşekkür etti.

Konuşmalardan sonra AGD Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığına atanan Mehmet Gezici tarafından AGD Adıyaman Şube Başkanı Hamza Özer’e plaket takdim edildi.

 

 

 

Ömer KarakuşÖmer Karakuş