YEREL
Giriş Tarihi : 27-01-2022 21:26

Erdoğan Güvel’den Sönmüş Ailesine Taziye Ziyareti

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel, geçtiğimiz günlerde geçirdiği kap krizi sonrasında vefat ederek, Adıyaman’da derin izler bırakan Mert FM Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Murat Sönmüş’ün taziye ziyaretinde bulundu.

Erdoğan Güvel’den Sönmüş Ailesine Taziye Ziyareti

 

Ziyarette Erdoğan Güvel, Sönmüş ailesine baş sağlığı dileyerek, rahmetli Murat Sönmüş’ün vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü belirterek; “Kurumuzun bir bireyi olan Mert FM Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Murat Sönmüş’ün ani vefatı hepimizi derinden üzdü. Taziye zamanında il dışında olduğum için rahmetli Şeyh Murat Sönmüş’ün cenaze namazına ve taziyesine katılamamıştım. İl dışından geldikten sonra kurumuz personeli ile birlikte Sönmüş ailesine taziye ziyaretinde bulunduk. Rabbimiz Şeyh Murat Sönmüş’ün mekanını cennet eylesin. Kendisi çok sevdiğimiz bir insandı. Bu ani vefat haberini aldığımız ilk andan itibaren çok üzüldük. Bu hüznü aynı şekilde yaşadığımızı belirtmek istiyorum. Bizler sürekli olarak kurumuzun bir bireyi olarak gördüğümüz basın mensuplarını ziyaret ettiğimiz için onlarla bir aile gibiyiz. Adıyaman’da uzun yıllardan bu yana basın camiasına hizmet vermiş olan Mert FM Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Murat Sönmüş’e Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

Taziye ziyaretini kabul eden Sönmüş ailesi de Erdoğan Güvel’in taziye ziyaretinden dolayı şu ifadeleri kullandı; “Kardeşimiz Şeyh Murat Sönmüş’ün vefatından dolayı bizleri ziyaret eden Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürümüz Sayın Erdoğan Güvel’den ve personelinden Allah razı olsun. Müdürümüz Erdoğan Güvel, bizlere taziye ziyaretinde bularak acımızı paylaştı. Bu acı günümüzde bizlerin yanında olan, dua eden ve acımızı paylaşan herkesten Allah razı olsun.”

Haber: Fatma Karakuş

 

Ömer KarakuşÖmer Karakuş