YEREL
Giriş Tarihi : 14-01-2023 23:29   Güncelleme : 22-01-2023 01:46

Hatay Basın Cemiyeti’nden Hikmet Çinçin’e ve Necmettin Çalışkan’a Ziyaret

Hatay Basın Cemiyeti’nin yönetimi, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin’i makamında ziyaret etti. Hatay’da Basın camiasına yeni bir soluk getiren Hatay Basın Cemiyeti (HBC) Başkanı Hikmet Otuzbir ve yönetim kurulu üyeleri, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Hatay Basın Cemiyeti’nden Hikmet Çinçin’e ve Necmettin Çalışkan’a Ziyaret

HBC Başkanı Hikmet Otuzbir ve yönetim kurulu üyeleri, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) seçimlerinde güven tazeleyen Başkan Hikmet Çinçin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni dönem için başarılar diledi. HBC heyetinde yönetim kurulu üyeleri Hasan Yetmez, Adem Karagöz, İzzet Nazlı, Ali Ceren, Mehmet Nur ve Mehmet Bayrak da hazır bulundu.

“Çinçin HBC’yi kutladı”

Başkan Çinçin, kuruluşu tamamlanan ve işin ehli güçlü bir yönetim kadrosunun yer aldığı Hatay Basın Cemiyeti yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. HBC Başkanı Hikmet Otuzbir, nezaketinden ve ev sahipliğinden dolayı Çinçin’e teşekkür ederken, cemiyet ile ilgili bilgi aktarımında da bulundu. İyi dilek ve temennilerin sunulmasının ardından ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Daha sonra Hatay Basın Cemiyeti yönetimi, Hataylı Hayırsever, iş insanı Necmettin Çalışkan’a ziyaret gerçekleştirdi. Beyza İş Merkezinde gerçekleşen ziyarette Hatay Basın Cemiyeti (HBC) Başkanı Hikmet Otuzbir, Cemiyetin misyon ve vizyonunu İş İnsanı Necmettin Çalışkan’a aktardı.

Kurulan Cemiyetin umut verici olduğuna değinen başarılı iş insanı Necmettin Çalışkan ise ziyaretlerinden dolayı HBC yönetimine teşekkür etti. Medya sektöründe yer alan bir kişi olduğunu da ifade eden Çalışkan, basının önemine değinerek, Hatay Basın Cemiyeti’ne başarı dileklerinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette, Başkan Hikmet Otuzbir'in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri İzzet Nazlı, Ali Ceren, Mehmet Nur ve Mehmet Bayrak'ta yer aldı. Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf karesiyle son buldu.

Ömer KarakuşÖmer Karakuş