YEREL
Giriş Tarihi : 06-07-2024 14:10   Güncelleme : 14-07-2024 01:02

Hayırsever Erdemoğlu Ailesi'nden Besni İçesine Bir Yatırım Daha

İlimiz ve Besni ilçesine yaptıkları önemli ekonomik ve sosyal yatırımlarla toplumsal kalkınmaya büyük destek olan hayırsever Erdemoğlu ailesi tarafından Besni ilçemize 56 dairelik Emniyet ve Jandarma personel lojmanları yapılıyor.

Hayırsever Erdemoğlu Ailesi'nden Besni İçesine Bir Yatırım Daha

Besni ilçemize yaptıkları öğrenci yurtları, taziye ve sağlık evleri, deprem konutları, sağladıkları istihdam olanakları ve eğitim hayatına yaptıkları katkılarla doğup büyüdüğü topraklar için bir vefa örneği gösteren Erdemoğlu Holding tarafından Besni ilçemize 56 dairelik Emniyet ve Jandarma personel lojmanları yapılıyor.

Erdemoğlu Holding tarafından yapılacak olan 56 dairelik lojmanların protokolü Valilik Makamında Valimiz Sayın Dr. Osman Varol ve Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı hayırsever iş insanı Ali Erdemoğlu arasında imzalandı.

Valilik Makamında imzalanan protokolde Besni Kaymakamı Çağlar Partal, İl Emniyet Müdürü Cihat Dağdeviren ve İl Jandarma Komutanı Albay Hikmet Uz’da hazır bulundu.   

Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı hayırsever iş insanı Ali Erdemoğlu, "Bugün sosyal sorumluluk çerçevesinde Besni ilçemize yaptığımız yatırımlara bir yenisini daha ekleyerek 56 dairelik Emniyet ve Jandarma personel lojmanlarının Protokolünü imzaladık. Lojmanlarımızı inşallah kısa süre içerisinde tamamlayıp devletimize teslim etmeyi düşünüyoruz. Allah bizlere ömür verdiği sürece bu yatırımlarımızın devamı gelecektir. 56 dairelik Emniyet ve Jandarma personel lojmanlarının ilçemize hayırlı olmasını diliyorum"dedi.

Sağladıkları istihdam olanaklarıyla ülkemizde ve ilimizde lokomotif görevi görerek doğup büyüdüğü topraklar için bir vefa örneği  gösteren Erdemoğlu ailesine teşekkür eden Valimiz Sayın Dr. Osman Varol, "Hayırsever Erdemoglu ailesi tarafindan ilimize yapılan yatırımlara bugün bir yenisi daha ekleniyor. Protokolünü imzaladığımız Emniyet ve Jandarma personel lojmanlarının Besni ilçemize hayırlı olmasını diliyor toplumsal sorumluluk anlayışıyla toplumun sosyal alanda ihtiyaç duyduğu birçok hayra vesile olan hayırsever Ali Erdemoğlu'nun şahsında Erdemoğlu ailesinin bütün bireylerine gönülden teşekkür ediyorum"dedi.

Ömer KarakuşÖmer Karakuş