YEREL
Giriş Tarihi : 30-01-2022 17:04

Hem Sevilen Hem Başarılı Bir Yönetici

Uzun yıllardan bu yana otelcilik sektöründe hizmet veren Sait İzci, Adıyaman SAMOS Otel’in Müdürü olarak yeniden otelcilik sektörüne adım attı. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ömer Karakuş, Adıyaman SAMOS Otel Müdürü Sait İzci’ye hayırlı olsun ziyarettin de bulundu.

Hem Sevilen Hem Başarılı Bir Yönetici

Ziyarette Ömer Karakuş, Sait İzci’ye yeni görevinde başarılar dileyerek; “Sait İzci uzun yıllar turizm sektöründe emek vermiş başarılı bir isimdir. SAMOS Otel’de Sait İzci tekrardan müdür olarak göreve başladı. Sait İzci müdürüm turizm alanında çalışmaları ile sektörüne katkı sunacak bir isimdir. Otelcilik mesleğinde bilinen Sait İzci, uzun yıllar il dışında çalıştıktan sonra daha sonra ilimizde halkımıza hizmet verdi. Bu alanda başarılı bir ismi yeniden SAMOS Otel’de göreve başladığını duyunca gazetemiz adına kendisine bir ziyaret gerçekleştirdim. Sayın müdürüm otelcilik sektörü içerisinde bulunarak uzun yıllar yerli ve yabancı turistlere hizmet etmiş bir isimdir. Yeni görevinde kendisine başarılar dilerim” dedi.

“Bütün Adıyaman halkını otelimize bekleriz”

İzci ise, Karakuş’un ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek, SAMOS Otel’e ve Adıyaman turizmine, turizm alanında katkı sunacağını belirterek; “Okul hayatımın tamamlanmasından hemen sonra turizm alanında yer aldım. Bu alanda uzun yıllar hizmet verdim. İlk dönemlerde il dışında birçok farklı otellerde çalıştıktan sonra yönetici olarak görev aldım. İl dışında çalışmış olduğum otellerde halkımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek adına çalışmalarım oldu. Uzun bir süre il dışında çalıştıktan sonra kendi ilim olan Adıyaman’da halkımıza hizmet verdim. Adıyaman halkımız her zaman hizmetin en iyisine layıktır. Birkaç yıl öncesinde SAMOS Otel’de müdür olarak halkımıza hizmet vermekteydim. O tarihlerde turizm alanından farklı alana geçme kararı almıştım. Fakat anladım ki; benim en çok sevdiğim alan turizm alanıdır. Bu sebeple yeniden en çok sevdiğim meslek alanı olan turizm alanına dönüş yaptım. SAMOS Otel olarak halkımıza en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Böylesine önemli bir ailenin içerisinde yer aldığım için çok mutluyum. Bütün Adıyaman halkını otelimize bekleriz. Burası sizlerin ikinci evidir. Ayrıca tekrardan SAMOS Otel’de çalıştığımı duyunca ziyaretime gelen Adıyaman’da Haber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ömer Karakuş’a çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Haber: Emine Karakuş

Ömer KarakuşÖmer Karakuş