YEREL
Giriş Tarihi : 27-12-2022 22:19   Güncelleme : 07-01-2023 02:22

Kaymakam İhsan Ayrancı Vatandaşların Ayağına Giderek Sorunları Dinliyor

Gölbaşı Kaymakamı İhsan Ayrancı, Yeniköy ve Küçükören Köyleri başta olmak üzere çeşitli yerleşim yerlerinde yaşayan vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Gittiği her yerde vatandaşların sevgi seli ile karşılaşan Gölbaşı Kaymakamı İhsan Ayrancı, vatandaşlarla birlikte sohbet etti.

Kaymakam İhsan Ayrancı Vatandaşların Ayağına Giderek Sorunları Dinliyor

Yeniköy ve Küçükören köylerini ziyaret eden Kaymakam İhsan Ayrancı, Yeniköy muhtarı Abdurrahman Bener’le, Küçükören muhtarı Uğur Doğan’ka ve vatandaşlarla bir araya gelerek köylerin ihtiyaçları ile ilgili sohbet etti.

Yapmış olduğu ziyaretlerde ayrıca Yeniköy içme suyu hattı ve Küçükören taziye evi inşaatlarında incelemelerde bulunan Kaymakam İhsan Ayrancı, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Daha sonrasında İhsan Ayrancı Harmanlı Beldesi’ni ziyaret etti. Harmanlı Beldesi’ne yapmış olduğu ziyarette vatandaşlarımızla bir araya gelen İhsan Ayrancı, hasbihalde bulundu ve belde sakinlerinin isteklerini dinledi.

Harmanlı Beldesi’nden sonra Kaymakam İhsan Ayrancı, Hasanlar mezrasını ziyaret etti. Yapılan çalışmaların tamamlanması ile birlikte elektriğe kavuşan Hamzalar Köyü Hasanlar mezrasını ziyarette bulunan Kaymakam İhsan Ayrancı mezrada ikamet eden ailelerle bir araya gelerek hasbihalde bulundu ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yapmış olduğu ziyarette AKEDAŞ İşletme Şefi Bayram Acar’dan yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan İhsan Ayrancı proje aşamasından şebeke hatlarının döşenip elektrik verilmesi sürecine kadar emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. İhsan Ayrancı, Çelik Köyü’nü ziyaret ederek Karaçömçe yolu ile Külefli yolu arasında devam eden asfalt döküm çalışmalarını inceleyip denetledi.

Yapmış olduğu ziyarette İhsan Ayrancı’ya, İl Genel Meclis üyesi Mehmet Işıklar ve Çelik Köyü muhtarı Mürsel Ünal eşlik etti. Kaymakam İhsan Ayrancı, Kalemkaş Köyü’nü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi. Yapmış olduğu ziyarette İhsan Ayrancı’ya, İl Genel Meclis üyesi Mehmet Işıklar eşlik etti.

Haber: Fatma Karakuş

 

Ömer KarakuşÖmer Karakuş