YEREL
Giriş Tarihi : 27-01-2022 21:31

Mehmet İspir Yeniden Başkan Seçildi

Adıyaman Berberler ve Kuaförler Odası seçimlerinde üyelerinin çoğunluğunun oyunu alan mevcut Başkan Mehmet İspir, güven tazeledi. S.S Yeni Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Salonu’nda gerçekleşen kongrede Mehmet İspir 273 oy alırken, Mahmut Atalay 150 oy aldı.

Mehmet İspir Yeniden Başkan Seçildi

 

Oylamanın bitmesiyle birlikte oyların sayımına geçildi. Birlik ve beraberlik içerisinde geçen kongrede seçimi kazanan mevcut Başkan Mehmet İspir, üyelerinin yoğun desteğini alarak güven tazeledi.

“Bu seçimin kaybedeni yoktur”

Oy sayımının bitmesinden sonra Mehmet İspir üyelerinin 273 oyunu alırken, Mahmut Alan ise üyelerinin 150 oyunu aldıktan sonra İspir seçimi kazanan oldu. Adıyaman Berberler ve Kuaförler Odası seçimlerini kazanan Başkan Mehmet İspir, “Üyelerimizin desteğiyle 3. defa oda başkanlığını kazanmış bulunmaktayım. Bu seçimin kaybedeni yoktur. Seçimi odamız ve esnafımız kazanmıştır. Başkanlığa ilk geldiğim günden bu yana sürekli olarak üyelerimizle birlikte istişare içerisinde olduk. Yönetimimle birlikte her zaman üye ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerimiz her zaman sürecektir. Üyelerimizin sorunlarının çözümleri için yönetim kurulumla birlikte var gücümle çalışacağım. Geçtiğimiz zaman zarfında bir pandemi sürecini yaşadık. Ve bu süreç halen devam ediyor. Belki de pandemi sürecinden en çok etkilenen esnaf grupları içerisinde yer aldık. Bu süreci yaşarken aynı zamanda hijyen ve pandemi kuralarına uyduk. Hem üyelerimizin hem de vatandaşlarımızın sağlığı için pandemi de üyelerimizle bilgi alışverişinde bulunduk. Maske ve dezenfektan kullanımı konusuna özen gösterdik. Bu sürecinde bir sona ereceğini düşünüyoruz. İnsanlarımız aşılarını düzenli yaptıktan sonra hijyen kurallarına da uyuyorlar. Aynı şekilde bütün üyelerimizde bu kurallara uyarak müşterilerine hizmet veriyorlar. Adıyaman halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Kongremize katılan, emek veren, bana oy veren ve vermeyen herkese çok teşekkür ederim. Bizler Adıyaman Berberler ve Kuaförler Odası olarak büyük bir aileyiz” dedi.

Adıyaman Berberler ve Kuaförler Odası’nın yeni yönetim kurulu şu şekilde; “Başkan Mehmet İspir, Başkan Vekili Mehmet Çalış, Mukadder Aladağ, Osman Bozkurt, Tahir Özdaş, Abdurrahman Ağgül, Ramazan Çimenden”

Haber: Ömer Karakuş

 

 

 

Ömer KarakuşÖmer Karakuş