GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-01-2022 21:23

Siyasi Partilerden TGC’ye Ziyaret

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Adalet ve Kalkınma Partisi Beşiktaş İlçe Başkanlığı'nda görev yapan temsilcileri konuk etti.

Siyasi Partilerden TGC’ye Ziyaret

 

Görüşmede Türkiye’deki gazetecilerin sorunları, kadın hakları ve TGC Kadın Gazeteciler Komisyonu'nun yaptığı çalışmalar ele alındı.

Toplantıda TGC Başkanı Turgay Olcayto, Genel Sekreter Sibel Güneş ve Genel Sekreter Yardımcısı Niyazi Dalyancı, Adalet ve Kalkınma Partisi Beşiktaş İlçesi Kadın Kolları Başkanı Melahat Var, Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkanı Gönül Yazıcıoğlu ve Sosyal Medya Başkanı Güler Yılmaz'ı ağırladı. Adalet ve Kalkınma Partisi Beşiktaş İlçe Başkanlığı temsilcileri daha sonra TGC Basın Müzesi'ni gezerek, baskı makineleri, anı eşyaları ve uzmanlık kütüphanesi hakkında bilgi aldı.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, “Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Deva Partisi İstanbul İl Hukuk ve Adalet Komisyonu temsilcilerini konuk etti.

“Deva Partisi İstanbul İl Hukuk ve Adalet Komisyonu’ndan TGC’ye ziyaret”

Toplantıya TGC adına Başkan Turgay Olcayto, Genel Sekreter Sibel Güneş ve Genel Sekreter Yardımcısı Niyazi Dalyancı katıldı. Deva Partisi’nden ise toplantıda İstanbul İl Hukuk ve Adalet Komisyonu İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri Şinasi Haznedar, Av. Hatice Büşra Görmüş ile Komisyon Üyeleri, Esat Araz ve Av. Birsen Başaran yer aldı.

Görüşmede Türkiye’deki basın ve düşünceyi ifade özgürlüğü ile ilgili sorunlar ele alındı.

“Deva Partisi Büyükçekmece İlçesi’nden TGC’ye ziyaret”

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’ni, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Deva Partisi Büyükçekmece İlçe temsilcileri ziyaret etti.

Toplantıda TGC adına Başkan Turgay Olcayto, Genel Sekreter Sibel Güneş yer aldı. Deva Partisi’nden ise Büyükçekmece İlçe Başkanı Dr. Ekrem Yılmaz, Genel Sekreter Oruç Reis Tilkici, İletişim Danışmanı Tuğrul Türkeş’in katıldığı toplantıda gazetecilerin sorunları, basın ve düşünceyi ifade özgürlüğünün önündeki engeller ele alındı.

Ömer KarakuşÖmer Karakuş