YEREL
Giriş Tarihi : 06-07-2024 13:32   Güncelleme : 14-07-2024 00:59

Stratejk Planlama Toplantısında Muhtarların Görüşler Alındı

Belediyemiz bünyesince 2025-2029 Dönemi Stratejik Plan Muhtarlar Toplantısı düzenlendi.

Stratejk Planlama Toplantısında Muhtarların Görüşler Alındı

Belediye Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen ve muhtarların görüşlerinin alındığı toplantıya Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere’nin yanı sıra Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve 33 Mahalle Muhtarı katıldı. “TALEPLERİ DİKKATE ALACAĞIZ”

Muhtarların altyapı, yol bakımı, çevre düzenlemes gibi konularda beledyeden destek ve taleplerinin dile getirildiği toplantıda Başkan Tutdere, “Muhtarlarımızın talepler başımızın tacı. Hepsini dkkate alıyoruz" dedi. “MUHTARLARIMIZIN DESTEKÇİSİYİZ”

Daha önce de muhtarlara bilgisayar eğitimi verdklerini hatırlatan Tutdere, “Demokrasimizin temel taşı, halkımızla aramızdaki en sağlam köprü ve Adıyaman’ımızda yaşam kaltesini artırmak için yapacağımız çalışmalarda en önemli işbirlikçilerimiz muhtarlarımız. Bu nedenle stratejik planlamamızda en önemli paydaşımız elbette muhtarlarımız olacaktı. Bugünkü toplantımızda değerli görüşlerini bizimle paylaşarak hedeflerimize önemli katkılarda bulundular. Kendilerine teşekkür ediyorum. Her zaman muhtarlarımızın destekçisi olacağız" ifadelerini kullandı.

Ömer KarakuşÖmer Karakuş