YEREL
Giriş Tarihi : 05-07-2024 09:04   Güncelleme : 06-07-2024 14:08

Turizmci İrfan Çetinkaya’dan Örnek Kampanya

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde faaliyet gösteren Kommagene Hotel işletmesi sahibi İrfan Çetinkaya, Nemrut Dağı turlarında kampanya yaparak bölge turizmine katkı sağlamaya başladı.

Turizmci İrfan Çetinkaya’dan Örnek Kampanya

6 Şubat tarihinde yaşanan depremlerden derin yaralar alan Adıyaman ilinde turizmin canlanması için örnek bir davranışa imza atan Kommagene Hotel işletme sahibi İrfan Çetinkaya, Adıyaman’ın tarihi mekanlarını ziyaret edecek olan yerli ve yabancı turistler için kampanya başlattı.

Kommagene Hotel işletme sahibi İrfan Çetinkaya, yapmış olduğu açıklamalarda; “UNESCO dünya mirası listesindeki Nemrut Dağı, Türkiye ve bölgemiz ekonomisi için çok önemli bir yere sahiptir. Turizm acentelerinin 800 TL gibi yüksek fiyatlar belirleyerek düzenlediği turlardan yerli ve yabancı turistler şikayet ettikleri için bir kampanya başlattım. Kişi başı 150 TL gibi sembolik bir ücret ile Nemrut Dağı’na turlar düzenliyorum. Bu yıl yerli turistler özellikle deprem bölgesi olan Adıyaman iline katkı sağlamak için geliyorlar. Bu yıl Adıyaman’a gelen yabancı turistler ağırlıkta İtalya’dan ilimize gelmekteler. Otelimizin bahçesindeki alan müsait olduğundan dolayı karavan ile gelen turistlere kamping hizmeti de verebiliyoruz. Otelimizin konaklama kapasitesinin yüksek olması ve aynı zamanda işletmemiz prensipleri gereği konaklama için gelen müşterilerimize ev ortamı sunuyoruz. “Nemrut Dağı’nı Görmeyen Kalmasın” sloganımız ile yapmış olduğumuz kampanya yoğun ilgi görüyor. Dünyanın her yer yerinden ve ülkemizin her şehrinden insanlarımızı Adıyaman ilimize bekliyoruz’’ dedi.

Haber: Kurtar Tekin/www.haberdeadiyaman.com.tr

Ömer KarakuşÖmer Karakuş