KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 27-12-2022 21:58   Güncelleme : 07-01-2023 02:21

Adil Koçalan’a Yılın Başarı Sanat Ödülü

Kurulduğu 2007 yılından buyana, çağdaş, modern yeniliklerle dolu yayın çizgisi ile sayısız ödüle layık görülen, özgürlüğü, yaratıcılığı, gelişimi ile Kanal 34 ailesi yeni bir ödüle daha layık görüldü.

Adil Koçalan’a Yılın Başarı Sanat Ödülü

İMAJ Medya Magazin tarafından İstanbul Büyükçekmece’de Sanata Destek Gecesi’nin yedincisi düzenlendi. Kanal 34 ailesinin de ödül aldığı gecede, sanat dünyası, iş dünyası ve medya dünyasından birçok isim yılın başarı sanat ödülüne layık görüldü.

Gelenekselleşen Sanata Destek Gecesi’nde ödüle layık görülen İstanbul Medya Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adil Koçalan konuyla ilgili şunları dile getirdi; “Biz her daim sanatın ve sanatçılarımızın yanında olduk. Kanal34 ailesi olarak her daim sanatçılarımızı destekledik. Birileri mutlaka onlara ses vermeli. Şayet biz kanallarımızda onlara yol açabiliyorsak, onların kendilerini göstermelerini sağlıyorsak ne mutlu bize.”

İMAJ Medya Magazin tarafından düzenlenen Sanata Destek Gecesi’nde birçok sanatçının sahne aldığı gece ödül töreni ile son buldu.

Ömer KarakuşÖmer Karakuş