SİYASET
Giriş Tarihi : 04-08-2021 01:38   Güncelleme : 19-08-2021 15:06

Hüseyin Özgün’den Gündeme Dair Açıklamalar

MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, gazetemize açıklamada bulunarak, gündeme dair konulara değindi.

Hüseyin Özgün’den Gündeme Dair Açıklamalar

 

Pandemi süreciyle birlikte bir dizi konulara değinerek partilerinin üye kayıt işlemleri hakkında değerlendirmede bulunan MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, “Son zamanlarda partimize topluluklar ve gruplar halinde üye kayıtları yapılıyor. Bu durumda bizleri çok memnun ediyor” dedi.

Başkan Hüseyin Özgün son günlerde partilerine yoğun bir şekilde üye kaydı aldıklarını belirterek; “Adıyamanlı hemşerilerimizin Milliyetçi Hareket Partisi’ne oldukça fazla ilgisini görüyoruz. Son zamanlarda partimize topluluklar ve gruplar halinde üye kayıtları yapılıyor. Bu durumda bizleri çok memnun ediyor. Üye kayıt işlemleri devamlı devam ediyor. Buda bizim için sevindirici bir durum. Ayrıca genel başkanımızın her zaman belirttiği gibi genel seçimlerin 2023 yılında yapılacağı belirtilmiştir. MHP il teşkilatı olarak seçime hazırız. Her an için seçim olacakmış gibi çalışıyoruz. Seçim olsa bütün hazırlıklarımızı yapmış durumdayız. İlimizde partimize yoğun bir ilgi var. İnşallah önümüzdeki milletvekili seçimlerinde yani 2023 yılında Adıyaman’da MHP milletvekili değil, milletvekilleri çıkaracaktır. Bunun için il merkezimizde ve ilçelerimizde hazırlıklarımız, çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.

Açıklamasının devamında pandemi sürecine de değinen Özgün; “Pandemi dolaysıyla bütün dünyada, ülkemizde ve ilimizde gerçekten sıkıntılar mevcut. Bu durumdan dolayı devletimiz sokağa çıkma yasağı gibi bir dizi önlemler uyguluyor. Bu durumdan dolayı MHP Adıyaman il başkanlığı olarak bizde bu yasaklara uymak zorundayız. Bunun için hareketimiz bir hayli kısıtlı. Ama yine de siyasi çalışmalarımız devam ediyor. Adıyamanlı hemşerilerimizin maskeye, aralıklı durmaya, temizliğe çok fazla dikkat etmelerini hatırlatıyoruz. Bu kurallar gerçekten çok önemlidir. Herkesin yakınında vefat edenler mevcut. Fakat bu son günlerde salgının son durumunun iyi olduğu söyleniliyor. Bu durum halkımızın kurallara riayet ettiğinin bir göstergesidir. Bu durum sevindirici bir gelişmedir. İnşallah bu yasaklar kalkacak, herkes yine istediği gibi gezip, dolaşacaktır. Ve insanlar özgür olacaktır” şeklinde konuştu.

Haber: Ömer Karakuş