YEREL
Giriş Tarihi : 08-01-2022 01:03   Güncelleme : 27-01-2022 22:35

İletişim Başkanlığı Bölge Müdürü Güvel’den ASR FM’e Ziyaret

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel, ASR FM Yönetim Kurulu Başkanı Abdulmuhsin Çelikten’i ziyaret etti.

İletişim Başkanlığı Bölge Müdürü Güvel’den ASR FM’e Ziyaret

ASR FM Yönetim Kurulu Başkanı Abdulmuhsin Çelikten, yönetim kurulu üyeleri Hudut Çelikten ile Abdurrahman Çelikten, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel’i karşıladı.

“Sayın müdürümüzün kurumumuzu ziyaret etmesi bizleri onurlandırmıştır”

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel’in ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren ASR FM Yönetim Kurulu Başkanı Abdulmuhsin Çelikten; “Sayın müdürümüzün kurumumuzu ziyaret etmesi bizleri mutlu etmiştir. Sayın Müdürümüz Erdoğan Güvel, sürekli olarak bizlerle görüşmekte olup, basın yayın organlarının sorunlarının çözümü için yoğun şekilde çaba göstermektedir. Şanlıurfa ilimizde bulunan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürlüğümüzde görev yapan bütün personellerle sürekli olarak istişare içerisindeyiz. Sayın müdürümüz ve personelleri sürekli olarak bizleri aradıkları gibi her zaman sorunlarımıza çözüm bulmaktadır. Adıyaman’ın ilk radyo istasyonu olan ASR FM olarak halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Yayın akışımızda ağırlıklı olarak yerel sanatçılarımızın eserlerine ağırlık veriyoruz. Çünkü bizler ASR FM ailesi olarak yerel sanatçılarımızın ve bestekarlarımızın asla unutulmaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu anlamda yapmış olduğumuz yayınlarımız sadece Adıyaman’da değil bölgemizde de yoğun ilgi görmekte. Aynı zamanda sadece ilimizin değil, Şanlıurfa, Malatya, Gaziantep, Diyarbakır ve Kahramanmaraş illerimiz başta olmak üzere bölgemizin yerel ve ulusal sanatçılarının eserlerine radyomuzda yer vermekteyiz. Adıyaman’da yayın yapan bir yayın kuruluşu olarak halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Şanlıurfa ilinden kurumumuz ASR FM’i ziyarete gelen Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürümüz Sayın Erdoğan Güvel’e ve personellerine çok teşekkür ederiz. Sayın müdürümüzün kurumumuzu ziyaret etmesi bizleri onurlandırmıştır” dedi.

“Bu ziyaretler kapsamında basın ve yayın kuruluşlarımızın yetkilileriyle istişareler yapmaktayız”

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel ise, kurum çalışmaları hakkında bilgi vererek; “Bölgemizde hizmet veren basın yayın kuruluşlarımıza biz dizi ziyaretlerimiz oluyor. Bu ziyaretler kapsamında basın ve yayın kuruluşlarımızın yetkilileriyle istişareler yapmaktayız. Bölgemizde hizmet veren bütün kuruluşlarımızla yapmış olduğumuz istişarelerde onların sorunlarını yakından takip etmekteyiz. Bugünde Adıyaman’dan yayın yapan ASR FM ailesini ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı ASR FM Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdulmuhsin Çelikten’e, yönetim kurulu üyeleri Sayın Hudut Çelikten’e ve Sayın Abdurrahman Çelikten’e çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Ziyaret sonrasında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel, Abdulmuhsin Çelikten’e Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın yayınlarını hediye etti.

Haber: Ömer Karakuş